KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13581579
nr 1358 1579
Erik Ekroth
(1883-1954), Sverige
Etsningar, Signerad, Stockholmsmotiv. Motivet: ca 16x10,5 cm
Erik Ekroth, svensk tecknare och grafiker född 1883, död 1954.
Utrop:
500 kr
måndag 2 november 2020
kl 18:46:02
Erik Ekroth
nr 1358 1579
Erik Ekroth
(1883-1954), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
måndag 2 november 2020 |